Skip to content

Utku Okay Kimdir?

1978 İstanbul doğumlu Utku Okay ilkokul ve lise eğitiminden sonra üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini ise Çukurova Üniversitesinde Pazarlama alanında yapmıştır.

1996 yılında başladığı aktif çalışma yaşamında çeşitli otellerde çalışarak deneyim kazanmış, bu deneyimler ve aldığı eğitimler doğrultusunda otelcilik sektöründe kendisine önemli bir yer edinmiştir. 1996’dan bu yana çalıştığı bazı oteller şunlardır; Iber Otel, Hotel Bella Mare, Hotel Aqua, Hotel Art Pedesa, Mavi Sürmeli, Hillside Beach Club ve Hilton Otelleridir.

Okay Supports Otelcilik Hizmetleri Eğitim ve Danışmanlığı

Kariyerinde önemli yer tutan otel ise Hilton’dur Burada çalıştığı 12 yıl boyunca çeşitli illerdeki Hilton Otellerinde deneyim ve bilgi birikimi edinmiş bu deneyimler sonucunda ise Okay Supports Otelcilik Eğitimleri ve Danışmanlığı Firmasını kurmuştur.

Okay Supports bünyesinde otellerin misafir ilişkilerinden iç yapısına, personel yönetimine kadar çeşitli otelcilik süreçleri hakkında eğitimler vermektedir. Bu eğitimler ile otelcilik sektöründe hizmet kalitesi ve çalışma standartlarının artması ve misafir ilişkilerinin geliştirilerek turizm sektörüne katkılarda bulunulması amaçlanmaktadır. Her iş alanında olduğu gibi turizm ve otelcilik sektöründe de kaliteli hizmet iyi bir eğitim ve bu eğitimin deneyimle birleşmesi sonucu oluşmaktadır. 

Okay Supports bu alandaki eğitim hizmetini üstlenmektedir.

24 yıllık deneyim ve bilgi birikiminden siz de faydalanın!

Whatsapp Destek?
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by